Para Kazandıran Uygulamalar – Yeni 2022*

Para Kazandıran Uygulamalar , bugün bu yazımızda güncel olarak en iyi para kazandıran uygulamalar ve  gerçek para kazandıran uygulamalar ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz.

Para kazandıran uygulamalar sayesinde evden,oturduğunuz yerden anket doldurarak,video izleyerek ve belirli görevleri tamamlayarak mobil uygulamalardan para kazanabirsiniz.Para kazandıran uygulamalar 2022 yılında oldukça yükselişe geçti ve hemen hemen herkes tarafından tercih edilmeye başladı.

para kazandiran uygulamalar
       para kazandiran uygulamalar

Oyun oynayarak para kazanmak için ve para kazandıran uygulamalar için 1 adet akıllı cep telefonunuzun ve internet bağlantınızın olması gerekmektedir.

 

Para kazandıran uygulamalar sayesinde günlük ortalama 10 tl – 20 tl aralığında mobil uygulamalardan para kazanabilirsiniz.

para kazandiran uygulamalar 2021
para kazandiran uygulamalar 2022

Para Kazandıran Uygulamalar 2022

En popüler para kazandıran uygulamalara bakacak olursak ;

1- Bounty : Para kazandıran uygulamalardan birisi olan Bounty uygulaması sayesinde istediğiniz yerden sadece belirli görevleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz. Bounty uygulaması ile anket doldurarak para kazanmak, herhangi bir hizmet veya işletmeyi değerlendirmek gibi görevleri tamamlayarak ek gelir elde edebilirsiniz.

2- Money App : Money App uygulaması sayesinde anket doldurarak,video izleyerek , oyun oynayarak ve yorum ve değerlendirmelerde bulunarak para kazanabilirsiniz.Uygulamaya Google Play store ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

3- Google Ödüllü AnketlerGoogle Ödüllü Anketler uygulaması sayesinde anket sorularını cevaplayarak Google Play kredisi kazanabilirsiniz. Sadece android cihazların erişim sağlayabildiği bu uygulama sayesinde anket başı 2 tl gibi yüksek ücretlerle oldukça yüksek miktarlarda Google Play Store bakiyesi kazanabilir bu bakiyeyi oyun ve uygulama satın alımlarında kullanabilirsiniz. Uygulamayı buraya tıklayarak Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

4- Yandex Toloka : Para kazandıran uygulamalar arasında en popüler uygulamalardan birisi olan Yandex Toloka uygulaması ile oldukça kolay olan görevleri tamamlayarak yüksek miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz.İos ve Android cihazlarınızdan uygulamaya erişebilirsiniz.

Tüm bu uygulamalara ilave para kazandıran uygulamalar olarak Hadi ve Oyna Kazan uygulamaları sayesindede mobil uyugulamadan para kazanabilirsiniz.

 

para kazandiran oyunlar
para kazandiran oyunlar

 

Para kazandıran uygulamalar ve para kazandıran oyunlar ile ilgili tüm sormak ve iletmek istediklerinizi yorum aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

İnternetten Para Kazanmak , Para Kazanmak ile ilgili tüm içeriklere Para Kazanmak kategorisinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Yorum yapın