Yürüyerek Para Kazanma – Yeni 2022*

Yürüyerek Para Kazanma. Bugün bu yazımızda son günlerde oldukça popüler olan Yürüyerek Para Kazanma ve Yürüyerek Para Kazanma Uygulamaları hakkında detaylı ve güncel bilgiler vereceğiz.

Cep telefonunuza yükleceğiniz yürüyerek para kazanma uygulaması sayesinde boş zamanlarınızda yürüyüş yaparken para kazanabilirsiniz. Ülkemizde çok fazla yaygın olmayan fakat yurt dışında oldukça fazla ilgi gören yürüyerek para kazanma uygulamaları sayesinde küçük miktarlarda ek gelir elde edebilirsiniz.

yuruyerek para kazanma
yuruyerek para kazanma

Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar

Yürüyerek para kazanma denildiği zaman akla ilk gelen popüler uygulama Sweatcoin  adlı uygulamadır. Sweatcoin yürüyerek para kazanma uygulamasını Google Play Store ve App Store üzerinden indirebilir hemen  yürüyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

SweatCoin App Store

SweatCoin Google Play Store

Diğer yürüyerek para kazandıran uygulamalara bakacak olursak ;

yuruyerek para
yuruyerek para

PedoMeter

Life Coin

Runtopia

Yukarıda yer alan yürüyerek para kazanma uygulamalarını Google Play Store ve App Store üzerinden telefonunuza indirebilirsiniz. Ek olarak yukarıda yer alan yürüyerek para kazanma uygulamaları ile herhangi bir bağlantımız veya anlaşmamız yoktur yürüyerek para kazanma uygulamalarını kullanmak tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

yuruyerek para kazandiran uygulamalar
yuruyerek para kazandiran uygulamalar

Para Kazanmak, Yurt Dışında Çalışmak, İş Fikirleri ile ilgili tüm kaliteli içeriklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yürüyerek Para Kazanma , Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar ile ilgili düşüncelerinizi ve aktarmak istediklerinizi yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

Oyun Oynayarak Para Kazanma Yeni 2021*

Yorum yapın