Nonolive Para Kazanma – Yeni 2022*

Nonolive , Son yıllarda oldukça popüler hale gelen internet üzerinden canlı yapmak isteyenlerin, en çok merak ettiği konulardan birisi de Nonolive ve  Nonolive para kazanma yöntemleri olmaktadır.

Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak, internet üzerinde pek çok uygulama çıkmış olup, bunlardan en çok kullanılanlardan birisi de, canlı yayın uygulamaları olmaktadır. Nonolive  canlı yayın uygulamaları ile internet üzerinden canlı yayın yapılabilmekte, aynı zamanda bu yolla para  kazanmak mümkün olmaktadır. Nonolive da, en çok tercih edilen canlı yayın platformların arasında en üst sıralarda yer alan bir uygulamadır.

nonolive
                 nonolive

Nonolive Uygulamasında Nasıl Para Kazanılır?

En sevilen canlı yayın platformlarından birisi olan Nonolive üzerinde canlı yayın açarak, yüksek meblağlarda para kazanılabilmektedir. İnternet üzerinde yer alan diğer canlı yayın platformlarından farklı olarak, belli bir kademeden sonra Nonolive canlı yayın sırasında kazanılan paraların ödemeleri yapılmaktadır.

nonolive para kazanma
          nonolive para kazanma

Düzenli olarak yapılan bu ödemeler Nonolive üyelerine her ay yapılmaktadır. Nonolive para kazanma uygulamasında canlı yayın yapıp, para kazanabilmek için öncelikle Nonolive’a üye olunması gerekmektedir. Nonolive uygulamasına üyelik içinse geçerli bir e-mail adresi ve kullanıcı şifresi yeterli olup, bu üyelik için herhangi bir ücret uygulama tarafından talep edilmemektedir. Nonolive’e üye olduktan sonra kullanıcı hesabı üzerinden hemen canlı yayınlar açılabilmektedir.

Nonolive uygulamasında iki yolla para kazanılmakta olup, bunlardan birincisi yapılan canlı yayın sırasında izleyicilerden hediye, yani bağış toplayarak olmaktadır. Nonolive para kazanmanın ikinci yolu ise uygulamanın üyelerine verdiği günlük görevlerin yerine getirilmesi ile gerçekleşmektedir. Buna bağlı olarak Nonolive uygulamasında 30 gün içerisinde 60 saat canlı yayın yapan kişiler, bu sayede yaklaşık olarak 60 dolar civarında para kazanabilmektedirler.

Nonolive Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

nonolive canli yayin
    nonolive canli yayin

Uygulama içerisinde Nonolive canlı yayın özelliğini kullanabilmek için ek olarak, OBS adı verilen ve canlı yayın açabilmeyi sağlayan programın yüklenmesi de gerekmektedir. Nonolive ve OBS hem android, hem de iOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarda ve cihazlarda sorunsuz olarak çalışabilmekte ve canlı yayınlar kolaylıkla açılabilmektedir.

Nonolive kullanıcı profili oluşturulduktan sonra canlı yayın yapmayı sağlayan OBS programının indirilip, yüklenmesi lazımdır. OBS canlı yayın programının kullanımı çok pratik olup, yapılan canlı yayınların sorunsuz olarak yapılmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda OBS programı, masaüstü bilgisayarlarda da sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Nonolive Ödemeleri Nasıl Alınır?

nonolive coin
           nonolive coin

En sevilen canlı yayın mecralarından birisi olan Nonolive kullanıcılarının en çok merak ettiği konulardan bir diğeri de, Nonolive ödemeleri nasıl alınır? olmaktadır. Nonolive ödemeleri üyelerine Amerikan doları bazında yapılmak olup, canlı yayın sırasında kazanılan paraları alabilmek içinse üyelerin Payooner hesabına sahip olmaları gerekmektedir.

Payooner hesabı, dünya çapında tanınan Paypal sistemi gibi çalışmaktadır. Nonolive ödemeleri uygulama tarafından, her ay üyelerinin Payooner hesaplarına yatırılmaktadır. Daha sonra ise ödenen bu paraları, Nonolive üyeleri kendi banka hesaplarına kolaylıkla aktarabilmektedirler.

Hemen Nonolive canlı yayın yapmak ve Nonolive para kazanma için  Nonolive  web sitesini inceleyebilirsiniz.

Nonolive , Nonolive para kazanma , Nonolive canlı yayın ile ilgili tüm sormak istediklerinizi yorum yaparak bize iletebilirsiniz 🙂

 

Kariyer Fikirleri , İnternetten Para Kazanmak ve Yeni İş Fikirleri ile ilgili içeriklere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın