Trendyol Go Kurye Başvurusu – Yeni 2022*

Trendyol Go. Bu yazımızda TrendyolGO Kurye Başvurusu, Trendyol Motorlu Kurye ile ilgili bilgi detaylı ve güncel bilgiler vereceğiz. Online alışverişin en güçlü ve bilindik sitelerinden birisi olan Trendyol yeni bir hizmetini daha aktif duruma getirdi.

trendyol go
                  trendyol go

 

Trendyol GO 7 gün 24 saat market ve özellikle gıda alışverişlerinin gerçekleşebileceği epey kabiliyetli bir online alışveriş platformdur. Sistemde şimdilik trendyol go kurye açığı olması pekçok yeni bireyin kendi işine sahip olmasına imkan sağlayacaktır.

Nasıl Para Kazanırım ? Yeni 2021*

Trendyol GO Market

trendyol go market
trendyol go market

Trendyol GO son günlerde reklamların tesiri ile kendisinden çok konuşturmaya başladı. Online market alışveriş sektörünün en önde gelen platformlarından birisi olan Trendyol Go Market , Getir ,Yemek Sepeti Banabi ve Migros Sanal Market gibi işletmelerle  ile rekabete girdi. Sanal Market pazarında de söz sahibi olmak talip Trendyol, kendi aracı ile nakliyecilik hizmeti verecek elemanlar aramaktadır. Müşteriler et, balık, tavuk ilkin olmak suretiyle meyve ve yeşillik, temizlik ürünleri, bakliyat, konserve, çay ve kahve olmak suretiyle pekçok mahsul sipariş edebilmektedir.

trendyolgo kurye
trendyolgo kurye

Trendyol Go üzerinden sipariş oluşturulması halinde 30 dakika içinde teslimat yapma sözü veren Trendyol Go Market 81 ilde kurye gereksinimi olduğunu açıklamıştır. Motosiklet ve hafif ticari aracı ile kurye olarak çalışacak  kişilere önemli kazanç planları yayınlayan işletme yakında daha farklı iş kolları duyuracağını açıkladı.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Yeni 2021*

TrendyolGO Kurye Başvurusu

 

Trendyol Go motorlu kurye kazanç sistemine müracaatte bulunmak talip şahıslara hangi vasıta kullandıkları sorulmaktadır. Başvurularınızı motosiklet yahut hafif ticari vasıta olmak suretiyle 2 şekilde yapabiliyorsunuz. Sisteme dahil olmak için talip olan şahıslar ilk olarak Trendyol Go adresine giriş yapmaları gerekiyor. Uygun olan vasıta seçiminin altında bulunan “Şimdi Başvur” düğmesine tıkladıktan sonra sizi bir biçim karşılayacaktır.

Başvuru forumunun devamında sizlerden şahsi bulgularınız talep edilecektir. Adınız, soyadınız, telefon numaranız, adresiniz varsa işletme bilgilerinizi girdikten sonra bir ileri sayfaya geçeceksiniz. Bir ileri bölgede şayet yaşadığınız ve çalışmayı dilediğiniz kenti, mahalleyi ve bölgeyi seçmeniz istenecektir. Aracın şahsınıza ilişkin olup olmadığı, model verileri vs. talep edilecektir. Hafif ticari vasıtalar için aranan tek koşul 5 yaşını geçmemiş olmasıdır. Eğer aracınız 5 yaşından büyükse Trendyol Go sizden sene sonuna kadar değiştirme konusu ile ilgili söz istemektedir.

Başvurusunu tamamlayan kişiler ilk olarak çevrimiçi müzakere fırsatı elde etmektedir. Online olarak uyuşma ardından şayet yüz yüze bir müzakere uygulanmaktadır. Yüz yüze müzakere ile de tasdik alınması halinde şahıslara bir eğitim verilmektedir. Bu eğitim ardından çalışmaya başlanmaktadır.

TrendyolGO Kazanç

trendyol go kazanc
trendyol go kazanc

TrendyolGO Kurye sisteminde kazanç tamamıyla bireyin bizzat yönünden belirlenmektedir. Günlük 10 ile 12 saat arasında mesai yürüten bir şahıs maaş ortalama 9 ile 10 bin TL arasında bir kazanç elde edebilirsiniz.

TrendyolGO Kurye gerçekte bireyin kendi kurmuş olduğu bir iş gibidir. Günlük çalışma sürenizi, maaş gelirinizi vs. tamamıyla kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Tamamen elastik çalışma sistemi olması bu sistemi öne çıkarmaktadır. Ödemelere gelince şayet ödeme alabilmek için ay sonu yahut ay başını beklemenize lüzum yok. Ödemelerin tamamı haftalık olarak yatırılmaktadır.

 

Trendyol GO Kurye Başvurusu Trendyol Go Market, Trendyol Go ile ilgili tüm sormak istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

Kariyer Fikirleri , Para Kazanmak ile ilgili tüm içeriklere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Getir Bayilik Alma Şartları (Detaylı) Yeni 2021*

Yorum yapın