İş Fikirleri – Yeni 2022*

İş fikirleri ile mevcut işinizde kazandığınızdan daha çok para kazanabilirsiniz. Az sermayeyle çok kazançlı işlere imza atabilirsiniz.

Yenilikçi ve karlı iş fikirleriyle geleceğinizi teminat altına alabilirsiniz. En karlı ve iyi iş fikirleri girişimci ruhu taşıyan kişilerden çıkmaktadır. Başarılı iş fikirleri için öncelikle sermayenizi belirlemeniz gerekiyor. Yeni bir iş için ne kadar sermaye ortaya koyabilirsin onu düşünmeniz gerekiyor. İlla başarılı bir iş kurmak için çok yüksek sermaye oluşturmanız gerekmiyor. Düşük sermayeyle de güzel işler kurabilirsiniz. Çok sermayeli, az sermayeli ya da hiç sermaye koymadan ortaya iş fikirlerinizi startup’a dönüştürmeniz mümkündür. Startup süresini hızlı geliştirerek, sermayenizi ikiye katlayabilirsiniz. Böylelikle işiniz için daha büyük hedeflere ulaşma noktasında önemli adım atmış olursunuz.

is fikirleri 2022
is fikirleri 2022

Konsept İş Fikirleri

Konsept iş fikirleri ile hayalinizdeki kazanca daha hızlı ulaşabilirsiniz. Günümüzde konsept iş fikirleriyle daha çok kazanabilirsiniz.

Mobil 5D Sinema

Konsept iş fikirleri arasında Mobil 5D Sinema ön plana çıkıyor. Bu işin en büyük avantajı dilediğiniz yerlere işinizi taşıyabilmenizdir. Mobil 5D Sinema da filmler hem kaliteli hem de dikkat çekici şekilde oluşturulmalıdır. Mobil 5D Sinemayı daha çok lunaparklarda görebilirsiniz.

Jetonlu Oyun Makineleri

Konseptli iş fikirleri denildiğinde aklımıza gelebilecek diğer bir iş koluysa, jetonlu oyun makineleridir. Jetonlu oyun makineleri;

  • Airhockey,
  • Çarpışan araba,
  • Basket makinesi,
  • Simülatör oyun makineleridir.

Jetonlu oyun makineleri otomatlarını; çoklu ve tekli şekilde işletebilirsiniz.

 

is kurma fikirleri
is kurma fikirleri

Şarjmatik Otomatları

Şarjmatik otomatlarına hastane, durak, çay bahçesi gibi pek çok alanda rastlayabilirsiniz. Yalnız şarjmatik otomatları seçerken para yutmamasına çok dikkat etmeniz gerekiyor. Şarjmatik Otomatları sayesinde güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Aquapark İşletmeciliği

Muhteşem iş fikirleri olarak da tabir edeceğimiz aquapark işletmeciliği, günümüzde çok popüler hale gelmiştir. Aquapark işletmeciliği için gereken yatırım miktarı çoktur. Fakat çok iyi gelir getirdiği için yatırım yaptığınıza asla pişman olmayacaksınız. Aquapar işletmeciliğinin önü çok açık olduğunu söyleyebiliriz. İnsanlara keyif veren, eğlenceli havuzların olduğu büyük aquaparklardan çok gelir elde edebilirsiniz. Aquaparkların çevre düzenlemesini de yaparak daha hızlı işletmeye müşteri çekebilirsiniz.

Konsept Cafe İşletmeciliği

Yukarıda belirttiğimiz aquapark işletmeciliği gibi konseptcafelerde son dönemlerde popüler hale gelmiştir. 80’ler, 90’lar ya da Yeşilçam’ın konsept olarak belirlendiği kafelere insanların ilgisi çok artmıştır. Sizde bu tür bir cafe açmayı düşünebilirsiniz. Konsept kafede ilk etapta pahalıya mal olabilir. Fakat getirisi çok yüksek olduğu için düşünülmesi gereken iş fikirleri arasındadır.

Kahve Kiosk İşletmeciliği

Çok para kazandıran işler arasında kahve kiosk işletmeciliği yer alıyor. Kahve dükkânı bayiliği oluşturarak önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Cafe markaları da aynı zamanda gelir getirmektedir. Özellikle alışveriş merkezlerinde ve şehirlerin en işlek yerlerinde araba üzerinde kahve satışı yapmak ciddi bir pazarı oluşturuyor. Kahvenin bardakta sunulmasını normalde Türk halkı çok sevmez. Ancak konseptli şekilde kahve bardakta sunulduğu için insanların dikkatini çok çekiyor.

 

kariyer is fikirleri
kariyer is fikirleri

Bebek Giyim Mağazası Açmak

İş fikirleri kapsamında bebek giyim mağazası açmakta çok popüler olmuştur. Günümüzde ünlü bebek giyim mağazalarının büyük miktarlarda ciro elde ettiklerini söyleyebiliriz.

Ne İş Yapabilirim ? Yeni 2022*

Soft Dondurma

Konsept iş fikirleri olarak aklımıza gelen soft dondurma işinde önemli olan nokta makinesinin kullanımını bilmektir. Makine kullanımı ve işletmecilik konusunda mutlaka eğitim almanız gerekiyor. Soft dondurmadan elde edeceğiniz kar miktarı çok büyüktür. Aynı zamanda yazında en çok satışı gerçekleşen bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Soft dondurma yapmak için BurgerKing, McDonalds vb. markaların kullandıkları makineleri tercih edebilirsiniz. Soft dondurma makinesini seçerken; aynı zamanda yedek parça ve servisiyle alakalı konuları da göz önünde bulundurmalısınız.

Ek olarak bir diğer yazımız olan Ek İş Fikirleri adlı yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

 İş Fikirleri, Yeni İş Fikirleri ve Ek İş Fikirleri ile ilgili düşüncelerinizi sormak istediklerinizi yorum yaparak tüm ziyaretçilerimize görünür bir şekilde sitemizde yayınlayabilirsiniz. Para Kazanmak  kategorisinden internetten para kazanma, para kazanma ve dolar kazanma ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz. Youtube üzerinden iş fikirleri ile ilgili kaliteli videolara erişebilirsiniz. İyi ve sağlıklı günler dileriz 🙂

 

Sermayesiz İş Fikirleri Yeni 2021*

 

Yorum yapın